Тульчинщина втратила одного із свої Синів.

Дата: 20.08.2022 13:54

19 серпня, поблизу населеного пункту Таврійське, захищаючи рідну землю, віддав своє життя за Батьківщину - Волошенюк Павло Васильович, 1971 року народження, житель с.Високе Вапнярської громади.

Солдат, Волошенюк Павло Васильович був кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі з кращих синів України йдуть у Небесне військо.

Тульчинська районна військова адміністрація в цей гіркий час висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям, побратимам та односельчанам  з приводу передчасної смерті нашого Героя-земляка, розділяємо ваше  горе.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував Павла Васильовича.
Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!